diadex diamantové nástroje pro úhlové brusky

BSL-SUPREME

DiamondX diamantový kotouč na univerzální řezání kovu, plastu, dřeva, betonu, kamene a dalších materiálů. Řezání za sucha nebo za mokra. Průměry 125, 150 a 230 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost oproti obdobným nástrojům elektrogalvanickým nebo klasickým abrazivům z oxidů hliníku, zirkonu nebo SiC.

Ideální na na odstraňování nálitků, řezání výkovků, ingotů, plechů, trubek, jeklů, šedé litiny, tvárné litiny, uhlíkaté i nízkouhlíkaté oceli, betonu, kamene, zdiva, dřeva, plastů, kompozitů, sendvičových materiálů.

Kontaktujte nás: tel +420 545 232 545/6, info@diadex.cz 

diamantový kotouč BSL-SUPREME

BBR-SUPREME

DiamondX diamantový kotouč na univerzální řezání a broušení kovu, plastu, dřeva, betonu, kamene a dalších materiálů. Řezání a broušení za sucha nebo za mokra. Průměry 125, 230, 300 a 350 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost oproti obdobným nástrojům elektrogalvanickým nebo klasickým abrazivům z oxidů hliníku, zirkonu nebo SiC. Po odříznutí je možné zabroušení hrany bokem kotouče.

Ideální na odstraňování nálitků, řezání a broušení výkovků, ingotů, plechů, trubek, jeklů, šedé litiny, tvárné litiny, uhlíkaté i nízkouhlíkaté oceli, tvrdých slitin a svarů.

diamantový kotouč BBR-SUPREME

BST-SUPREME

DiamondX diamantový kotouč na univerzální řezání kovu, plastu, dřeva, betonu, kamene a dalších materiálů. Kotouč tenký jen 1.3 mm. Řezání za sucha nebo za mokra. Průměry 115 a 125 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost oproti obdobným nástrojům elektrogalvanickým nebo klasickým abrazivům z oxidů hliníku, zirkonu nebo SiC.

Ideální na na odstraňování nálitků, řezání výkovků, ingotů, plechů, trubek, jeklů, šedé litiny, tvárné litiny, uhlíkaté i nízkouhlíkaté oceli, betonu, kamene, zdiva, dřeva, plastů, kompozitů, sendvičových materiálů.

diamantový kotouč BST-SUPREME

BSH-SUPREME

DiamondX diamantový kotouč na univerzální řezání kovu, plastu, kamene a dalších materiálů se současným začištěním hrany. Řezání za sucha nebo za mokra. Průměr 125 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost oproti obdobným nástrojům elektrogalvanickým nebo klasickým abrazivům z oxidů hliníku, zirkonu nebo SiC.

Především na kovové, plastové nebo betonové trubky, současně zabrušuje i konec trubky.

diamantový kotouč BSH-SUPREME