diadex diamantové nástroje pro rozbrušovací pily

BSL-SUPREME

DiamondX diamantový kotouč na univerzální řezání kovu, plastu, dřeva, betonu, kamene a dalších materiálů. Řezání za sucha nebo za mokra. Průměry 300, 350 a 400 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost oproti obdobným nástrojům elektrogalvanickým nebo klasickým abrazivům z oxidů hliníku, zirkonu nebo SiC.

Ideální na na odstraňování nálitků, řezání výkovků, ingotů, plechů, trubek, jeklů, šedé litiny, tvárné litiny, uhlíkaté i nízkouhlíkaté oceli, betonu, kamene, zdiva, dřeva, plastů, kompozitů, sendvičových materiálů.

Kontaktujte nás: tel +420 545 232 545/6, info@diadex.cz 

diamantový kotouč BSL-SUPREME

BBR-SUPREME

DiamondX diamantový kotouč na univerzální řezání a broušení kovu, plastu, dřeva, betonu, kamene a dalších materiálů. Řezání a broušení za sucha nebo za mokra. Průměry 125, 230, 300 a 350 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost oproti obdobným nástrojům elektrogalvanickým nebo klasickým abrazivům z oxidů hliníku, zirkonu nebo SiC. Po odříznutí je možné zabroušení hrany bokem kotouče.

Ideální na odstraňování nálitků, řezání a broušení výkovků, ingotů, plechů, trubek, jeklů, šedé litiny, tvárné litiny, uhlíkaté i nízkouhlíkaté oceli, tvrdých slitin a svarů.

diamantový kotouč BBR-SUPREME

BSK-SUPREME

DiamondX diamantový kotouč na řezání kolejnic a dalších kovových materiálů. Řezání za sucha nebo za mokra. Průměr 350 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost oproti obdobným nástrojům elektrogalvanickým nebo klasickým abrazivům z oxidů hliníku, zirkonu nebo SiC.

diamantový kotouč BSK-SUPREME